Domů > Věda a technika > be3D zazářil na soutěži start-upů v USA

be3D zazářil na soutěži start-upů v USA

16.6.2014 admin Přejít na komentáře

Český start-upový projekt be3D, který vyrábí 3D tiskárny, zaznamenal úspěch v prestižní mezinárodní soutěži Silicon Valley StartUp Cup a Dostal se mezi 25 nejlepších nadějných firem. Do letošního ročníku se přihlásilo 2.500 nadějných firem a na soutěži se podílí 7.500 podnikatelů z celého světa.

Česko zaznamenalo podstatný úspěch v praktické realizaci 3D tisku, který patří mezi perspektivní trendy současnosti. Značka be3D.cz je předním dodavatelem 3D technologií na našem trhu. S vývojem 3D tiskáren společnost začala počátkem roku 2013 a první model tiskárny byl představen v květnu téhož roku. V současné době má be3D na kontě již tři tiskárny.

První model DeeOrange nahradil výrazně vylepšená tiskárna DeeGreen, kterou společnost představila na veletrhu CeBIT 2014. DeeGreen je plně automatickou tiskárnou a je určena například pro designery, architekty, módní návrháře, školy, modeláře nebo bytová studia. Druhým typem v nabídce be3D je tiskárna DeeRed, která je ve své cenové hladině největší sériově vyráběnou 3D tiskárnou technologie FDM na světě a je určena především průmyslovým podnikům.

Categories: Věda a technika Tags: , ,
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy